Jaunais gads Slovākijā. 6 dienas. Termālais spa 4* viesnīca. Brokastis + vakariņas. Jaungada muzikālais vakars 28.12.2022. - 01.02.202

Periods:
28.12.2022 - 02.01.2023
€ 590.00 € 660.00 Pasūtīt

Komforttūre!

Ceļojums 6 dienas, tajā skaitā 3 naktis 4* viesnīcā slovāku termālajā kūrortā Vyšne Ružbachi,

3* viesnīcā Travertin ar brokastīm, vakariņām, bezmaksas termālo baseinu un saunas apmeklējumiem, deju vakariem ar dzīvo mūziku. Jaungada ceļojuma cenā ietilpst deju vakars ar izklaidējošu programmu “Baltaja namā” un salūtu.


 

RīgaPolija (nakts viesnīcā) – Termālais kūrorts Vyšne Ružbachi (3 naktis 3-4* viesnīcā. Brokastis + vakariņas + termālie baseini + sauna + Jaungada muzikālais vakars) - Augstie Tatri: Tatranska Lomnica, Štrbske PlesoZemie Tatri: Jasna Parks Nestville Vrbovas termālais parksTermālais akvaparks “Tatralandia”Liptovski MikulāšaPolija (nakts viesnīcā) - Rīga


1.diena

Izbraukšana no Rīgas 6.00. Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Nakts viesnīca.

2.diena

Ierašanās senajā termālaja kūrortā Vyšne Ružbachi, kas zināms jau no 1549.gada. Kūrorts darbojas visu gadu un savu atpazīstamību ieguva pateicoties unikālajiem dabas dziednieciskajiem faktoriem un labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem.

Burtiski dažu metru attālumā no viesnīcas atrodas travertīna ezers Krāteris ar patīkami siltu ūdeni. Pat ziemā ūdens temperatūra nav zemāka par + 20 - +23 gradiem. Te ir arī termālie baseini ar saunu, ko mēs varēsim apmeklēt katru vakaru pirms vakariņām. Restorāna kompleksā “Baltais nams”, kur mēs ieturēsim maltītes, vakaros notiek deju vakari dzīvās mūzikas pavadījumā. Ieeja tūristiem, kas atpūšas kūrortā, ir bez maksas. Cenas bārā ir ļoti demokrātiskas.

2 km attālumā no kūrorta atrodas 7 slēpošanas trases ar dažādām sarežģītības pakāpēm. Iespējams slēpot arī tumsas laikā.

3.diena

Šodien mēs iepazīsimies ar Zemajiem Tatriem mēs piedāvajam izbraukumu uz lielāko Slovākijas slēpošanas kūrortu Jasnu. Kūrorts izvietojies Hopoka kalna ziemeļu nogāžu pakājē, Nacionāla parka teritorijā. Jasnas trases ir piemērotas jebkurai kalnu slēpotāju kategorijai. Jasna tiek pieskaitīta pie pirmās klases tūrisma centriem. Katru gadu šeit notiek nacionālās un starptautiskās sacensības kalnu slēpošanā, kuras ir iekļautas Eiropas Kausa kalendāra.

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvājam apmeklēt interesantu pilsētiņu Liptovski Mikulāšu. Netālu no tās atrodas Eiropā lielākais termālais akvaparks “Tatralandia”.Tā īpatnība ir tā, ka minerālais ūdens baseinos nonāk no 2500m dziļuma.

4.diena

Pirmajā mūsu atpūtas dienā piedāvajam izbraukumu uz Augstajiem Tatriem un augstkalnu kūrorta Tatranska Lomnica apmeklējumu, kur varēsim pacelties kalnu virsotnē Lomnicky štit 2634 m augstumā. Vai arī citiem pietiks ar pacelšanos līdz kalnu slēpotaju centram Skalnate pleso, kas atrodas 1751 m v.j.l.

Ja mūsu kompānija būs kalnu slēpotāji, tad vēlak mēs varēsim sadalīties. Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet p[ārējiem piedāvajam apmeklēt Vrbovas termālo parku, kas atrodas 16 km attālumā no Tatranska Lomnica. Vrbovas izklaižu komplekss sastāv no 10 slēgtiem un atklātiem baseiniem. Ūdens temperatūra tajos svārstas no 26 – 28 grādiem. Vietējie termālie ūdeņi labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu, sirds – asinsvadu sistēmu un palīdz cīnīties ar elpošanas orgānu saslimšanām. Pēc baseinu apmeklejuma var doties uz solāriju vai džakuzi. Kompleksa teritorijā darbojas pārtikas veikaliņi, bufete, uzkodu būdiņas.

Atgriežoties viesnīcā – termālie baseini, sauna, muzikālais vakars...

4.diena

Šodien mēs iepazīsimies ar Augstajiem Tatriem un augstkalnu kūrorta Tatranska Lomnica apmeklējumu, kur varēsim pacelties kalnu virsotnē Lomnicky štit 2634 m augstumā. Vai arī citiem pietiks ar pacelšanos līdz kalnu slēpotaju centram Skalnate pleso, kas atrodas 1751 m v.j.l.

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet pārējiem piedāvājam iepazīšanos ar seno Slovākijas kalnu pilsētu Popradu, kura tiek saukta par “vārtiem uz Augstajiem Tatriem”. Poprada atrodas otrais lielākais Slovākijas akvaparks “Aquacity”, ko būs iespējams apmeklēt.

Atgriešanās viesnīcā – Jaungada muzikālais vakars.

5.diena

No rīta brauciens uz Augsto Tatru kūrortu Štrbske Pleso. Šī ir populāra ziemas sporta sacensību norises vieta, labākais kalnu kūrorts Augstajos Tatros pie tāda paša nosaukuma ezera, 24 km attālumā no Popradas. Šeit ierodas slēpotāji, slēpotāji, snovbordisti. Apmēram 120 dienas gadā Strbske Pleso darbojas kā slēpošanas centrs un visu gadu kā kūrorts. Slēpošanas trašu augstums ir no 1300 līdz 1915 m.

Pārcelšanās uz termālo parku Vrbova. Termālā parka āra baseinos ūdens temperatūra svārstās no 26 līdz 28 grādiem. Vietējie termālie ūdeņi labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu sistēmu, sirds un asinsvadu sistēmu un palīdz cīnīties ar elpceļu slimībām. Pēc baseinu apmeklējuma varat doties uz solāriju vai džakuzi. Kompleksa teritorijā ir bufete.

Pārcelšanās uz Poliju. Nakts viesnīcā.

6.diena

Brauciens cauri Polijai. Ierasanās Rīgā orientējoši - 24.00.

P.S. Maršrutā var būt nelielas izmaiņas. Ekskursiju kārtība var mainīties.

Cenā iekļauts: brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju, 2 naktis viesnīcā ar brokastīm, 3 naktis 3-4* viesnīcā ar brokastīm (zviedru galds) un vakariņām, balneoterapija (tai skaitā iekštelpu baseini ar termālo ūdeni), ūdens temperatūra 30-32 grādi un pirts) 2 stundu apmeklējums katru dienu, Jaungada muzikālais vakars.

Papildus izdevumi (nav obligāti):

Papildus (pēc vēlēšanās ) tiek apmaksāti:

Transporta izdevumi ~ 20 EUR. Tajā skaitā:

- Ekskursija uz Tantranska Lomnici un termālo parku "AguaSity" - 5 eiro;
- Ekskursija uz Štrbske Pleso un Vrbovas termālo parku - 5 eiro;
- Ekskursija uz Jasnu un Liptovsky Mikulas, termālo akvaparku "Tatralandia" ~ 10 EUR.

Papildus tiek apmaksātas: biļetes (abonementi) uz kalnu pacēlājiem, ieejas biļetes termālajos baseinos un akvaparkos.


 

WhatsApp
whatsapp
Telegram
telegram
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas