Ziemas pasaka Slovākijā. 6 dienas. 18.02, 11.03.

Periods:
21.01.2023 - 16.03.2023
€ 450.00 € 490.00 Pasūtīt

Ziemas pasaka Slovākijā. 6 dienas. Brokastis + vakariņas. Termālais kūrorts. .

Tūres datumi:

18.02 - 23.02 - 450 EUR.

11.03 - 16.03 - 450 EUR. 

Piemaksa par izmitināšanu 1- vietīgaja numurā - 50 EUR.

Komforttūre! Tūristiem un kalnu slēpotājiem!

Luksus atpūta Augstajos Tatros

Ja jums ir apnikuši nelabvēlīgie laika apstākļi un ļoti gribas ziemas pasaku ar nesteidzīgu atpūtu, tad jums neapšaubāmi ir pa ceļam ar mums. 2023. gada jaunums - ziemas atpūta kalnos Slovākijā pie travertīna Krātera ezera ar termālo ūdeni.

Ceļojums 6 dienas, tajā skaitā 3 naktis 3* viesnīcā slovāku termālajā kūrortā Vyšne Ružbachi,

3* viesnīcā "Travertin" ar brokastīm, vakariņām, bezmaksas termālo baseinu un saunas apmeklējumiem, deju vakariem ar dzīvo mūziku.

Šajā ceļojumā iepazīsimies ar Augstajiem un Zemajiem Tatriem, apmeklēsim 3 lielākos kalnu slēpošanas kūrortus, 3 populārākos un pazīstamākos Slovākijas termālos akvaparkus, kuru baseinos var peldēt zem atklātām debesīm un raudzīties uz sniega kupenām.


 

RīgaPolija (nakts viesnīcā)  – Termālais kūrorts Vyšne Ružbachi (3 naktis 3* viesnīcā. Brokastis + vakariņas + termālie baseini + sauna. Slovākija ) - Augstie Tatri: Tatranska Lomnica (Slovākija ) - Augstie Tatri: Štrbske Pleso (Slovākija) – Poprad (Slovākija) - Zemie Tatri: Jasna (Slovākija) – Vrbovas termālais parks (Slovākija) – Termālais akvaparks “Tatralandia” (Slovākija) – Termālais akvaparks “Aqua City” (Slovākija) – Liptovski Mikulāša (Slovākija) – Rīga                                                                

1.diena.

Izbraukšana no Rīgas 6.00. Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Nakts viesnīca.

2.diena.

Braucienā uz Slovākiju. Vēl pa ceļam uz viesnīcu apstāsimies pie firmas veikala, vienīgajā viskija darītavā Austrumeiropā Nestville Park, kur varēsim iegādāties ne tikai labas kvalitātes alkoholiskos dzērienus par zemām cenām, bet arī slovāku saldumus un arī suvenīrus.

Ierašanās senajā termālaja kūrortā Vyšne Ružbachi, kas zināms jau no 1549.gada. Kūrorts darbojas visu gadu un savu atpazīstamību ieguva pateicoties unikālajiem dabas dziednieciskajiem faktoriem un labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem.

Izvietošanās skaistos, Alpu kalnu namiņiem līdzīgos, viesu namos ar lielām istabām. Ziemas vakaros šie namiņi izskatās īpaši romantiski. Laternu gaismās mirdzošās, egļu ieskautās kupenas, lāstekas, kas izstiepušās līdz pašai zemei, pārceļ mūs pasakā. Burtiski dažu metru attālumā no viesnīcas atrodas travertīna ezers Krāteris ar patīkami siltu ūdeni. Pat ziemā ūdens temperatūra nav zemāka par + 20 - +23 gradiem. Te ir arī termālie baseini ar saunu, ko mēs varēsim apmeklēt katru vakaru pirms vakariņām. Restorāna kompleksā “Baltais nams”, kur mēs ieturēsim maltītes, vakaros notiek deju vakari dzīvās mūzikas pavadījumā. Ieeja tūristiem, kas atpūšas kūrortā, ir bez maksas. Cenas bārā ir ļoti demokrātiskas.

2 km attālumā no kūrorta atrodas 7 slēpošanas trases ar dažādām sarežģītības pakāpēm. Iespējams slēpot arī tumsas laikā.

3.diena.

Pirmajā mūsu atpūtas dienā piedāvajam izbraukumu uz Augstajiem Tatriem un augstkalnu kūrorta Tatranska Lomnica apmeklējumu, kur varēsim pacelties kalnu virsotnē Lomnicky štit 2634 m augstumā. Vai arī citiem pietiks ar pacelšanos līdz kalnu slēpotaju centram Skalnate pleso, kas atrodas 1751 m v.j.l.

Ja mūsu kompānija būs kalnu slēpotāji, tad vēlak mēs varēsim sadalīties. Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet p[ārējiem piedāvajam apmeklēt Vrbovas termālo parku, kas atrodas 16 km attālumā no Tatranska Lomnica. Vrbovas izklaižu komplekss sastāv no 10 slēgtiem un atklātiem baseiniem. Ūdens temperatūra tajos svārstas no 26 – 28 grādiem. Vietējie termālie ūdeņi labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu, sirds – asinsvadu sistēmu un palīdz cīnīties ar elpošanas orgānu saslimšanām. Pēc baseinu apmeklejuma var doties uz solāriju vai džakuzi. Kompleksa teritorijā darbojas pārtikas veikaliņi, bufete, uzkodu būdiņas.

Atgriežoties viesnīcā – termālie baseini, sauna, muzikālais vakars...

4.diena.

Dienas pirmaja pusē brauciens uz Augsto Tatru kūrortu Štrbske Pleso. Šī ir populāra vieta ziemas sporta veidu sacensībām, labākais augstkalnu kūrorts Augstajos Tatros pie tāda paša nosaukuma ezera, 24 km no Popradas. Uz šejieni brauc slēpotaji, tramplīnlēcēji, snovbordisti. Apmēram 120 dienas gadā Štrbske Pleso darbolas kā kalnu slēpošanas centrs, bet visa gada garumā kā dziednieciskais kūrorts. Slēpošanas trasu augstums no1300 – 1915m.

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā ( noteiktā laikā mēs pēc viņiem atbrauksim), bet pārējiem piedāvājam iepazīšanos ar seno Slovākijas kalnu pilsētu Popradu, kura tiek saukta par “vārtiem uz Augstajiem Tatriem”. Poprada atrodas otrais lielākais Slovākijas akvaparks “Aquacity”, ko būs iespējams apmeklēt.

5.diena.

Šodien mēs iepazīsimies ar Zemajiem Tatriem mēs piedāvajam izbraukumu uz lielāko Slovākijas slēpošanas kūrortu Jasnu. Kūrorts izvietojies Hopoka kalna ziemeļu nogāžu pakājē, Nacionāla parka teritorijā. Jasnas trases ir piemērotas jebkurai kalnu slēpotāju kategorijai. Jasna tiek pieskaitīta pie pirmās klases tūrisma centriem. Katru gadu šeit notiek nacionālās un starptautiskās sacensības kalnu slēpošanā, kuras ir iekļautas Eiropas Kausa kalendāra.

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvājam apmeklēt interesantu pilsētiņu Liptovski Mikulāšu. Netālu no tās atrodas Eiropā lielākais termālais akvaparks “Tatralandia”.Tā īpatnība ir tā, ka minerālais ūdens baseinos nonāk no 2500m dziļuma.

Tāpat šajā izbraukumā mēs pēc izvēles varēsim apmeklēt Demanovas Brīvības alu vai Demanovas ledus alu, kas atrodas Demanovas ielejā, netālu no Jasnas kūrorta.

Kā alternatīvu braucienam uz Zemajiem Tatriem mēs varam tūristiem piedāvāt šajā dienā braucienu uz Zakopani, Polijas “ziemas galvaspilsētu”. Pati augstākā kalnu pilsēta Polijā atrodas 750 – 1100 m augstuma v.j.l., šaurā ieplakā starp Tatriem un Gubalovkas kalnu grēdu.

Zakopane pastaigāsimies pa pilsētas centrālo ielu Krupowki. Nelielie koka namiņi, kas rotāti kokgriezumiem, mājīgas kafejnīcas, suvenīru bodītes atklāj vietējo kolorītu. Pastaigas noslēgumā pacelsimies Gubalovkas kalna virsotnē ar funikulieri. No augšējās platformas paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu un Tatriem. Šeit var pavizināties zirgu vilktās kamanās, iedzert glāzi karstvīna, panašķoties ar kūpināto Tatru sieru. Papusdienot varat kādā no neskaitāmajām kafejnīcām.

Pārcelšanās uz Poliju. Nakts viesnīcā.

6.diena

Izbraukšana no viesnīcas. Brauciens cauri Polijai. Ierasanās Rīgā orientējoši - 24.00.

P.S. Maršrutā var būt nelielas izmaiņas. Ekskursiju kārtība var mainīties.

Cenā ietilpst: brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju, 1 nakts viesnīcā ar brokastīm, 4 naktis stilizētā kalnu 3* viesnīcā ar brokastīm (zviedru galds) un vakariņām (pēc ēdienkartes), balneoterapijas (ieskaitot iekšējos baseinus ar termālā ūdens temperatūru 30 – 32 grādi un saunu) 2 stundu apmeklējums katru dienu.

Papildus izdevumi (nav obligāti):Papildus (pēc vēlēšanās ) tiek apmaksāti:

Transporta izdevumi ~ 20 EUR. Tajā skaitā:

  • Izbraukums uz Tantranska Lomnici un Vrbovas termālo parku ~ 5 EUR;

  • Izbraukums uz Štrbske Pleso ~ 5 EUR;

  • Izbraukums uz Jasnu un Liptovski Mikulāšu, termālo akvaparku “Tatralandia”, ~ 10 EUR (atkarībā no maršruta un tūristu skaita).

Papildus tiek apmaksātas: ieejas biļetes pilīs, alās un muzejos, biļetes (abonementi) uz kalnu pacēlājiem, ieejas biļetes termālajos baseinos un akvaparkos.


 


 


 


 


  

Туристы

Было очень весело. Кроме того, тур универсален, подойдет всем. Бешенёва очень понравилась, из горнолыжных курортов - Ясна. Красиво в горах.

Турист

Впечатления от поездки хорошие. С учетом разных интересов группы, все хорошо организовано.

Андрей В.

Понравились все термальные источники!

Туристы

Поездка понравилась. Особенно катание на лыжах и доске. Запомнился вид гор.

Татьяна и Виктор

Превосходная поездка! Спасибо, Пётр! Всё организовано: прекрасный чистый автобус, отличные водители. Посетили прекрасные места.

Турист

Очень понравилось!!! Поехали ради термальных источников. Для меня это первая такая поездка. Все источники хороши, но Бешенева и Тетраландия — лучшие! Новые вкусы тоже понравились — дегустации, «Татранский чай».

Ольга и Александр Г.

Очень хорошо, что есть выбор на каждый день путешествия (лыжи — купели).

Для начинающих можно рекламировать склон в Ружбахах, как оптимальный:

  •  цена ниже
  • близко от отеля

  • рядом с ресторанчиком

  • недалеко от подъемника и пункта проката.

В Бешенева есть рядом с купальнями хороший и недорогой ресторанчик словацкой кухни при местном отеле «Hotel Flora».

Анна

Общее впечатление — положительное. Поездка хороша и для лыжников, и для любителей термальных источников, повезло с погодой. Замечаний нет. Спасибо организаторам тура и нашему гиду.

Турист

Поездка оставила самые хорошие впечатления. Отдельное спасибо гиду Петру и водителям. Действительно профессионалы своего дела.

Елена

Всё очень понравилось, получили много положительных эмоций. Гостиница уютная, номера большие. Словаки приветливые и дружелюбные.

Галина

Впечатления самые наилучшие. Январь — подходящий месяц, с погодой, как всегда, везет.

Водители отличные и автобус супер. Всё правильно расчитано.

Мария

Хорошая поездка, особенно катание на лыжах. Впечатлила природа в горах. Гостиница, в которой жили, неплохая. Купание в источниках отличное. Всё организованно, активно. Хороший коллектив. Отличные водители. Спасибо большое гиду и организатору Петру за прекрасную и интересную экскурсию. Обязательно порекомендуем своим друзьям.

Александр

Понравилось, неплохое питание, гостиница тоже ничего. Катание на лыжах просто отличное — четыре курорта и все разные. Очень хороши водные процедуры после катания. Очень познавательная поездка, хороший коллектив.

Виктор К.

Хорошая организация. Понравилось всё!

Игорь Г.

В целом поездка очень понравилась. Хорошая организация, хорошие места для катания на лыжах, адекватные попутчики, компания интересных людей.

Юрий Т.

Описание тура соответствует реальности. Дружелюбное и очень позитивное общение в коллективе. Гид, Пётр, крепко знает своё дело! Поездка оставила море эмоций и впечатлений! Водители — настоящие профи!

Татьяна А.

Самые положительные впечатления от поездки! Очень жалею, что не решилась встать на лыжи. Термальные бассейны и парк Тетраландия просто супер!

Евгения К.

Отдельное спасибо Петру! С «Персона Тур» не первый раз. Очень нравится организация и забота о людях. Прекрасная природа, горы, термальные парки. Одним словом — сказка.

Александра и Виктор П.

Впечатления очень положительные.

 

WhatsApp
whatsapp
Telegram
telegram
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas